Prelegenci

Darek Malejonek

Karierę rozpoczynał w 1983 w zespole Kultura, później trafił do zespołu Izrael, z którym nagrał sześć płyt (Duchowa rewolucja 1 i Duchowa Rewolucja 2, Nabij faję, 1991, Życie jak muzyka – Live ’93, dubowe remiksy Roberta Brylewskiego – Izrael in dub) oraz Dża ludzie. Malejonek grał na basie w zespołach Moskwa oraz Armia. Jest także współtwórcą projektu 2Tm2,3.
Odznaczony: Złotym Krzyżem Zasługi za zasługi na rzecz rozwoju kultury, za pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski (2014) oraz Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości (2018)
W 2016 roku ukazała się książka pt. Urodzony, by się nie bać, poświęcona Dariuszowi Malejonkowi.
Bierze udział w akcji na rzecz ruchu pro-life. Został wolontariuszem Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu”. Od września 2014 prowadzi audycję talk-show muzycznego pt. „Ale jazda!” w Telewizji Republika. Został ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Piotr Chomicki

Ewangelizator, producent, manager zarządzający, twórca portalu crowdfundingowego Katolikwspiera.pl, twórca Fundacji Holy Mary Team, zajmującej się produkcją projektów ewangelizacyjnych filmowych i muzycznych.

www.katolikwspiera.pl

Paulina Nawrot

Dyplom z wyróżnieniem zrealizowała w 2012 r. w pracowni Projektowania Kostiumu na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Zajmuje się nadrukami na tkaninie (własne kolekcje tekstylne), malarstwem wielkoformatowym (murale na jubileusz 800-lecia oo dominikanów w Łodzi oraz współpraca z Fundacją Urban Forms), kostiumami teatralnymi (m.in. dla łódzkich teatrów oraz Teatru Polskiego w Warszawie i Wrocławiu) oraz tworzeniem gier miejskich (m.in. w ramach Festiwalu 4 kultur i Rewitalizacji Śródmieścia Łodzi). Jako stypendystka Prezydent Miasta Łodzi zrealizowała projekt „Oblicze Piękna” z maryjnym muralem na ul. Wschodniej 70. Liderka Wspólnoty Twórców Chrześcijańskich Vera Icon.

www.veraicon.com.pl